Select Grade:
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM
QLD Prem C:Bulls Masters First Grade Competition 15 5 Jan 20
Toombul
   def  
South Brisbane
QLD Prem C:Bulls Masters First Grade Competition 16 11 Jan 20
12 Jan 20
Western Suburbs
   def  
South Brisbane
QLD Prem C:Alan Pettigrew Shield [2nd] 15 5 Jan 20
Toombul
   def by  
South Brisbane
QLD Prem C:Alan Pettigrew Shield [2nd] 16 11 Jan 20
12 Jan 20
South Brisbane
   def  
Western Suburbs
QLD Prem C:Norm McMahon Shield [3rd] 9 11 Jan 20
South Brisbane
   def  
Gold Coast
QLD Prem C:Norm McMahon Shield [3rd] SF 19 Jan 20
Northern Suburbs
   def  
South Brisbane
QLD Prem C:Bob Spence Shield [4th] 9 11 Jan 20
Gold Coast
   def  
South Brisbane
QLD Prem C:Roy Tanner Shield [5th] 9 11 Jan 20
South Brisbane
   def  
Western Suburbs
QLD Prem C:WEP Harris Shield [6th] 9 12 Jan 20
Redlands [2]
   def by  
South Brisbane
QLD Prem C:Jodie Fields Shield 12 19 Jan 20
South Brisbane
   def  
Gold Coast
QLD Prem C:Youth Girls Competition - Paul Pink Shield 5 5 Jan 20
Gold Coast
   def by  
South Brisbane
QLD Prem C:Youth Girls Competition - Paul Pink Shield 6 12 Jan 20
South Brisbane
   def  
Northern Suburbs
QLD Prem C:Youth Girls Competition - Paul Pink Shield 7 12 Jan 20
South Brisbane
   def by  
Sandgate - Redcliffe
QLD Prem C:Youth Girls Competition - Paul Pink Shield GF 17 Jan 20
Sandgate - Redcliffe
   def  
South Brisbane
QLD Prem C:Over 40's 3 19 Jan 20
South Brisbane
   def by  
Sandgate - Redcliffe [Gold]
RankNameRunsGradeRound 
1 Jason Lunt164WEP Harris Shield [6th]4
2 Sula Fernando163Alan Pettigrew Shield [2nd]4
3 Corbin Zeller158Alan Pettigrew Shield [2nd]9
4 Logan Duval126Alan Pettigrew Shield [2nd]3
5 Emmanuel Lucky Peterson121Bulls Masters First Grade Competition3
6 Aryan Jain117Bulls Masters First Grade Competition3
7 Alexander T Robynson115Alan Pettigrew Shield [2nd]8
8 Jordan O’brien112Alan Pettigrew Shield [2nd]4
9 Oliver Lunt112Roy Tanner Shield [5th]5
10 Emmanuel Lucky Peterson110Bulls Masters First Grade Competition4

Facebook